Piątek 1 Października 2021

Promocja Epson dla fotografów! Przy zakupie drukarki SureColor SC-P900 podajnik rolkowy otrzymasz gratis.

Model Epson SureColor SC-P900 to wysokiej jakości drukarka fotograficzna (do A2+) przeznaczona dla profesjonalnych fotografów i artystów. Oferuje ona niezwykłą głębię czerni, zmniejszoną ziarnistość czy udoskonaloną gradację. Urządzenie wykorzystuje atrament UltraChrome Pro 10 i zaawansowaną głowicę drukującą F10 drukującą 10 kolorów, dzięki którym otrzymujemy niezwykle szczegółowe wydruki o imponującej kolorystyce. O poruszającą jakość czerni dba technologia Black EnhanceOvercoat (BEO), która zapewnia zwiększoną szczegółowość i doskonałe tekstury w czerniach. Na precyzję i jakość wydruków pozytywnie wpływa również rozszerzona gama odcieni niebieskiego, co pozwala na jeszcze bardziej precyzyjne odwzorowywanie obrazów oglądanych na ekranie monitora.

Proste wzornictwo uzupełnia łatwość obsługi SC-P900. Model wyposażony jest w konfigurowalny interfejs użytkownika, oświetlenie wewnętrzne, automatyczny podajnik papieru do druku artystycznego, funkcję łatwego ustawiania profilu nośnika, funkcję drukowania z urządzeń przenośnych oraz opcjonalny podajnik papieru w rolce.

Właśnie ten ułatwiający tworzenie niestandardowych wydruków element wyposażenia, po zakupie nowego urządzenia u autoryzowanego partnera Epson od 01.10.2021 jest dostępny w cenie samej drukarki. Jednym słowem zestaw Epson SC-P900 + podajnik rolkowy to oszczędność ponad 1000 zł.

Promocja trwa do końca października 2021.

Kluczowe cechy Epson SC-P900

  • Przełączanie pomiędzy atramentami "Photo Black" i "Matte Black" jest możliwe bez konieczności przepłukiwania systemu atramentowego.
  • Dzięki trybowi "Carbon Black" możliwe jest uzyskanie maksymalnej gęstości czerni do 2,95 na odpowiednich nośnikach.
  • Rozszerzenie przestrzeni barw w zakresie niebieskim zapewnia jeszcze bardziej realistyczne odwzorowanie obrazów.
  • Nowy system automatycznego podajnika arkuszy (ASF) zapewnia bezproblemowe podawanie mediów artystycznych.
  • Druk bez obramowania we wszystkich popularnych formatach!
  • Trzy różne ścieżki papieru gwarantują niezawodny transport różnych nośników o różnych powierzchniach przy grubości do 1,5 mm. Minimalny rozmiar to 10 x 15 cm.
  • Obsługuje również formaty panoramiczne.
  • Najmniejsza zajmowana powierzchnia w swojej klasie i jednocześnie najlżejsza jednostka

Więcej informacji o tym modelu pod adresem: https://www.epson.pl/products/printers/large-format-printers/surecolor-sc-p900

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Ilustracje

Epson Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Epson - olimpijskie początki

Dzieje tej firmy uczą, że na długofalowy sukces składa się kilka warunków. Oprócz ciężkiej pracy niezbędna jest też odwaga do podejmowania ryzyka. Dziś znamy Epson na podium lidera produkcji drukarek i projektorów, ale do tego miejsca wiodła długa droga. W 1964 roku podczas sportowych zmagań lekkoatletów z całego świata Epson mierzył czasy sportowców pierwszym kwarcowym stoperem i automatycznie je drukował. W 1969 roku przedstawił światu pierwszy zegarek kwarcowy, a w 1989 – pierwszy kolorowy projektor LCD. Inżynierom  Epson zawdzięczamy też powstanie prekursora miniaturowych komputerów,  wizjer cyfrowy w aparatach i pierwszego latającego robota.

 

Projekcja czy druk – przede wszystkim wierny obraz

Sprzętem, w produkcji którego Epson przoduje, od lat pozostają projektory oraz drukarki atramentowe. Projektory Epsona dzięki zastosowanej technologii 3LCD  generują obraz, który zapewnia przyjazne dla wzroku światło oraz wysoką jasność i nasycone barwy. Dlatego, doceniając jakość projekcji, w ślepych testach klienci uznają ten sprzęt za najlepszy w 95% przypadków.

O klasie drukarek z niebieskim logo świadczy fakt, że to właśnie Epson jako pierwsza atramentówka na świecie poleciała w kosmos.  Pozycję lidera na tym rynku firma zawdzięcza  innowacjom kierowanych dla różnych grup odbiorców – od kieszonkowych drukarek hi-tech, poprzez rozwiązania dla domu i biznesu, aż po wielkonakładowe maszyny przemysłowe. Hitem dla użytkowników indywidualnych i małych firm są urządzenia  EcoTank (z systemem stałego zasilania w atrament) godzące wysoką jakość wydruku z niskimi kosztami eksploatacji. Biznes z kolei docenia wielofunkcyjne RIPS mogące wydrukować aż 75 tys. stron na jednym zestawie tuszów.

 

Sekret powodzenia? Badania i rozwój zamiast cięć

Firma istnieje od 1942 roku, pozycję lidera w świecie nowych technologii utrzymuje już od półwiecza. Nie byłoby to możliwe bez inwestycji w badania. Ta strategia sprawdza się doskonale i sprowadza się do ciągłego rozwoju i inwestycji zamiast redukcji zatrudnienia czy optymalizacji kosztów poprzez redukcję R&D. O rezultacie świadczy liczba niemal 14 patentów jakie wychodzą z laboratoriów firmy... każdego dnia, co daje ponad 5 tys. innowacji rocznie!