Środa 11 Maja 2022

Epson przedstawia WorkForce DS-790WN - nowy, wydajny skaner sieciowy A4 klasy premium

Nowy skaner Epson WorkForce DS-790WN to zaawansowane funkcje sieciowe ułatwiające uwierzytelnianie zarówno użytkownika, jak i zadania.

Wprowadzony właśnie do oferty skaner WorkForce DS-790WN to szybki, automatyczny model A4 z funkcją druku dwustronnego, łączem Wi-Fi i Ethernet. Jest to idealny skaner dla organizacji, które chcą poprawić wydajność pracy i maksymalnie wykorzystać możliwości skanera sieciowego oraz zaawansowane funkcje uwierzytelniania użytkowników i zadań.

 

Rozbudowane opcje kontroli systemu z poziomu administratora

Zaawansowane metody uwierzytelniania pozwalają administratorom systemu zdalnie kontrolować dostęp do funkcji i opcji, definiować dostęp sieciowy i konfigurować konta i procesy dla poszczególnych użytkowników za pomocą LDAP.  Predefiniowane “zadania” i funkcja “skanuj do” minimalizują ryzyko wysłania pliku do niewłaściwej lokalizacji, a funkcje przetwarzania obrazów, takie jak rozpoznawanie tekstu, gwarantują wierne odwzorowanie oryginalnych dokumentów.

Za pomocą aplikacji Epson Device Admin administratorzy mogą zarządzać zdalnie całą flota urządzeń, redukując do minimum czas fizycznej diagnostyki i napraw.

 

Epson ScanWay; w pełni automatyczne skanowanie

Dzięki funkcji Epson ScanWay możliwe jest w pełni automatyczne skanowanie. Dokumenty można przesyłać do folderów sieciowych, do chmury, na adres email lub do pamięci USB (bez potrzeby podłączania do komputera) co czyni proces skanowania bardziej wydajnym. Duży, kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 10,9 cm ułatwia tworzenie zestawów ustawień i układów.

 “Ten skaner klasy premium pracuje szybko i nie wymaga podłączenia do komputera. Pozwala łatwo skanować i katalogować oraz udostępniać dokumenty między zespołami, działami i lokalizacjami, ograniczając potrzebę tworzenia wielu fizycznych kopii oraz ryzyko ich zgubienia lub utraty" - powiedział Tomasz Lis z Epson Polska 

 “Dla wielu organizacji wydajność i redukcja kosztów to kluczowe wyzwania, wraz z potrzebą digitalizacji procesów i zapewnienia bezpieczeństwa przesyłanych danych. Nasze skanery stanowią odpowiedź na te wyzwania. Oferują bezpieczny i prosty sposób digitalizacji i włączenia wysokiej jakości kopii w cyfrowy obieg dokumentów. Pomagamy organizacjom chronić ich dane, ograniczać ryzyko ich utraty lub nieuprawnionego wykorzystania oraz zmniejszyć koszty związane z zarządzaniem obiegiem dokumentów.”

Dodatkowe funkcje skanera WorkForce DS-790WN obejmują: 

  • Złącze Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet, USB3.0
  • Do 50 kont użytkownika na urządzeniu. Nieograniczona liczba kont przez LDAP.
  • Dotykowy, kolorowy wyświetlacz 10.9cm
  • Epson ScanWay– skanowanie bez komputera przez Wi-Fi i Ethernet
  • Automatyczne skanowanie dwustronne z prędkością 45ppm / 90ipm przy 300dpi (kolor i czerń-biel)
  • Do 7000 stron na dzień
  • Technologia ochrony papieru zapobiegająca zacięciom
  • Funkcja poprawy tekstu, rozpoznawanie kodów kreskowych, pełne strefowe rozpoznawanie tekstów OCR
Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Ilustracje

Epson Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Epson - olimpijskie początki

Dzieje tej firmy uczą, że na długofalowy sukces składa się kilka warunków. Oprócz ciężkiej pracy niezbędna jest też odwaga do podejmowania ryzyka. Dziś znamy Epson na podium lidera produkcji drukarek i projektorów, ale do tego miejsca wiodła długa droga. W 1964 roku podczas sportowych zmagań lekkoatletów z całego świata Epson mierzył czasy sportowców pierwszym kwarcowym stoperem i automatycznie je drukował. W 1969 roku przedstawił światu pierwszy zegarek kwarcowy, a w 1989 – pierwszy kolorowy projektor LCD. Inżynierom  Epson zawdzięczamy też powstanie prekursora miniaturowych komputerów,  wizjer cyfrowy w aparatach i pierwszego latającego robota.

 

Projekcja czy druk – przede wszystkim wierny obraz

Sprzętem, w produkcji którego Epson przoduje, od lat pozostają projektory oraz drukarki atramentowe. Projektory Epsona dzięki zastosowanej technologii 3LCD  generują obraz, który zapewnia przyjazne dla wzroku światło oraz wysoką jasność i nasycone barwy. Dlatego, doceniając jakość projekcji, w ślepych testach klienci uznają ten sprzęt za najlepszy w 95% przypadków.

O klasie drukarek z niebieskim logo świadczy fakt, że to właśnie Epson jako pierwsza atramentówka na świecie poleciała w kosmos.  Pozycję lidera na tym rynku firma zawdzięcza  innowacjom kierowanych dla różnych grup odbiorców – od kieszonkowych drukarek hi-tech, poprzez rozwiązania dla domu i biznesu, aż po wielkonakładowe maszyny przemysłowe. Hitem dla użytkowników indywidualnych i małych firm są urządzenia  EcoTank (z systemem stałego zasilania w atrament) godzące wysoką jakość wydruku z niskimi kosztami eksploatacji. Biznes z kolei docenia wielofunkcyjne RIPS mogące wydrukować aż 75 tys. stron na jednym zestawie tuszów.

 

Sekret powodzenia? Badania i rozwój zamiast cięć

Firma istnieje od 1942 roku, pozycję lidera w świecie nowych technologii utrzymuje już od półwiecza. Nie byłoby to możliwe bez inwestycji w badania. Ta strategia sprawdza się doskonale i sprowadza się do ciągłego rozwoju i inwestycji zamiast redukcji zatrudnienia czy optymalizacji kosztów poprzez redukcję R&D. O rezultacie świadczy liczba niemal 14 patentów jakie wychodzą z laboratoriów firmy... każdego dnia, co daje ponad 5 tys. innowacji rocznie!