Poniedziałek 25 Września 2023

Biznesowe drukarki atramentowe Epson WorkForce AM-C nagrodzone najwyższą nagrodą w rankingu DataMaster Lab

Rodzina WorkForce AM-C zdobyła pięć gwiazdek DataMaster Lab za produktywność i wkład w zrównoważony rozwój

Firma Epson otrzymała pięć gwiazdek w testach DataMaster. Przodujące laboratorium testujące drukarki biurowe przyznało to wyróżnienie dla serii kolorowych, wielofunkcyjnych, biznesowych drukarek atramentowych AM-C A3.

Testerzy DataMaster stwierdzili, że są to: „po prostu najwydajniejsze drukarki atramentowe, jakie kiedykolwiek testowaliśmy — tak pod kątem druku dwustronnego, jak funkcji skanowania i  zszywania.. Urządzenia te są wydajniejsze od wielu konkurencyjnych urządzeń laserowych z wyższej półki”.

Seria została też wyróżniona za „wzorowe certyfikaty eko”, a w testach potwierdzono, że „urządzenia pobierają podczas drukowania zaledwie 115 Wat energii”.

DataMaster zwróciło też uwagę na sporadyczną konieczność wymiany materiałów eksploatacyjnych i jest zdania, że w porównaniu z tonerową konkurencją [1]oznacza to o połowę mniej wezwań serwisowych. To dodatkowo ogranicza wpływ na środowisko.

Robert Reszkowski z Epson tak skomentował te opinię: „Uznanie ze strony tak prestiżowego i niezależnego testera, jakim jest DataMaster, jest wspaniałą nagrodą za wysiłek, jaki włożyliśmy w zaprojektowanie urządzeń, które są nie tylko wydajne, ale też idą ścieżką zrównoważonego rozwoju w branży druku. Jesteśmy zaszczyceni tym wyróżnieniem”.

Seria Epson AM-C obejmuje wyposażone w stałą głowicę, biznesowe drukarki atramentowe o szybkości od 40 do 60 str./min z technologią drukowania bez użycia ciepła Epson Heat-Free. Urządzenia trafiły do sprzedaży w ubiegłym roku, uzupełniając lukę w ofercie produktów biznesowych Epson formatu A3.

Oferują wysoką jakość i liczne funkcje wsparcia, takie jak zarządzane usługi druku czy zdalny serwis. Są niezawodne i zrównoważone i nie wymagają obsługi serwisowej.

 

[1][1] 1 Prognoza DataMaster oparta na znormalizowanych miesięcznych wolumenach druku i danych opublikowanych na temat materiałów eksploatacyjnych w ciągu ostatnich pięciu lat

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Ilustracje

Epson Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Firma istnieje od 1942 roku, pozycję lidera w świecie nowych technologii utrzymuje już od półwiecza. Nie byłoby to możliwe bez inwestycji w badania. Ta strategia sprawdza się doskonale i sprowadza się do ciągłego rozwoju i inwestycji zamiast redukcji zatrudnienia czy optymalizacji kosztów poprzez redukcję R&D. O rezultacie świadczy liczba niemal 14 patentów, jakie wychodzą z laboratoriów firmy... każdego dnia, co daje ponad 5 tys. innowacji rocznie!